آخرين اخبار
كد خبر : ۲۷۷۳۹
زمان ارسال :‌ ۱۵:۳۰ ۱۳۹۲/۲/۴
چاپ خبر
دسته بندي : آخرین اخبار
تعداد نظرات : 5

اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی - نقشه + جدول

اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی - نقشه + جدول

نمایش عکس با کیفیت؛ مرتبط با
کمپین حمایت از تشکیل اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی


نظرهای مخالف دریافتی، در این بخش به نمایش در می آید:


منبع : انتیران

كلمات كليدي : اتحادیه ، کشورهای وارث تمدن ، ایرانی
ارسال نظر
نام :

ايميل‌ :

نظر :

نظرات
مریم
21:52 1392/2/5
4
13
واقعا طرح مسخره ایه ... این کشورها کشورهای ضعیفی هستند. چرا باید با پاکستانی که فقر و بی سوادی در اون موج می زنه اتحاد پیدا کنیم یا کشورهای آسیای میانه چرا ؟؟؟؟ که چی؟؟؟ همین الان با افغانها از لحاظ زبان تا حدودی مشترکیم اما از لحاظ فرهنگ واقعا تفاوت داریم!!! من اتحاد با کشورهای پیشرفته و با فرهنگ رو می خوام. واقعا متاسفم که چسبیدید به قرنهای پیش. اتحاد با این کشورهای ضعیف اتباعشون رو به ایران رهسپار می کنه و فقط دردسره !!!!!!!!!
پاسخها
آبتین
6:53 1392/2/16
6
2
طرح مسخره است یا طرز برخورد شما؟ همین الان برخی از مناطق ایران فرهنگی دارند که با فرهنگ شما تهران نشین ها فرق داره، باید بدهیم بروند! آلمان و ایتالیا و انگلیس و سوئیس با فرهنگ و پیشرفته بدم خدمتتون برای تشکیل اتحادیه؟
صادق
7:20 1392/2/16
4
2
مریم خانم؛ قبل از نظر نوشتن یک جستجوی ساده در اینترنت می کردی ببینی اتحادیه منطقه ای چیه؟ نه این که الان کسی از این کشورها توی ایران نیست. خبرهای تلویزیونمون که یک پژو 405، با 17 مسافر قاچاق هم دروغه! اتحادیه منطقه ای باعث سروسامان دهی به این مشکلات در هر منطقه می شه!
نادر
9:1 1392/2/16
7
2
افغانستان و پاکستان و کشورهای عضو اتحادیه بخواهیم یا نخواهیم تکه ای از وطنمون هستند که همین کشورهای پیشرفته و با فرهنگ ازمون جداشون کردند و مرز بین ایران کنونی و آنان مرزیه که بالاخره دیر یا زود مثل دیوار برلین قرو میریزه
نارسیس
1:8 1392/2/11
با ایران متحد موافقم اما باید خیلی چیزا عوض شه. نمیشه ارمنستان رو به ایران برگردوند و زیر پرچم اسلام کنترلش کرد. ایران متحد آزاد جدا از قومیت و مذهب رو قبول دارم.
كد تبليغاتي كمپين
اتحاديه كشورهاي وارث تمدن ايراني


براي حمايت از كمپين كد فوق را در سايت و يا وبلاگ خود كپي نماييد.